RSSLoading Feed...
Květen 2018
Po Út St Čt So Ne
« Čvc    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

WP-PLUGIN

All in One SEO Pack

Dle mě nejlepší seo optimalizace pro wordpress, sám tento plugin používám a jsem s ním nadmíru spokojen.Jenom doplním, že seo je optimalizace pro prohlížeče jako např.Google či Seznam, a tudíž vám jeho použití i zvýší návštěvnost.

Executable PHP widget

Tento plugin přidává možnost vložit si jako widget do postranního panelu php kod.Plugin velmi ocenuji, protože wordpress má v sobě defaultně zabudovaný pouze chabý widget s podporou textu a html.wss

Fast Secure Contact Form

Plugin, který přidá do wordpressu velmi dobře editovatelný kontaktní formulář, pokud byste se chtěli podívat, jak vypadá v praxi, můžete tak učinit tady.Jenom dodám, že plugin je opravdu velmi dobře editovatelný a můžete si dokonce nastavit, jakým způsobem chcete email odeslat(php, wordpress, geekmail).

Ajax Newsletter

Dobře editovatelný plugin pro rozesílání newsletteru, můžete ho vložit do postraního panelu třeba pomocí již výše zmíněného pluginu Executable PHP widget.

Math Comment Spam Protection

Plugin, který využívám jako ochranu proti spamu.Návštěvníkovi dá nějaký jednoduchý příklad (např.1+3) , a pokud ho nezodpoví, nemůže přidat komentář.Pokud byste chtěli vidět tento plugin v praxi, můžete tak učinit zde.

MCEComments

Plugin, který přidá ke komentářům wysiwyg editor.Můžete si vybrat se 3 stylů vzhledu.Pokud ale používáte šablonu twentyten,doporučuji se podívat na toto téma.

Post-Plugin Library

Plugin potřebný pro provozování pluginů: Similar Posts, Recent Posts, Random Posts, Popular Posts a také pluginu Recent Comments.

SexyBookmarks

Plugin přidávající pod článek (či kamkoli jinam) odkazy pro sdílení na facebooku, nepřidává ale odkazy, nýbrž pěkně vyjíždějící framy, na něž se můžete podívat zde.

Similar Posts

Plugin pro přidání podobných článků, rozlišuje je podle kategorie, tagů i podle titulku.Pro přidání tohoto pluginu do blogu musíte vložit následující php kod na místo kde chcete podobné články zobrazit.<?php similar_posts(); ?>

WordPress Database Backup

 

Plugin, který provádí zálohu databáze wordpressu,zálohu si můžete nechat každý den ukládat na určené místo v ftp,stáhnout si zálohu,či si ji nechat dokonce poslat na e-mail.

WP-Cumulus

Plugin, který vloží na určené místo flashový „oblak“ nejpoužívanějších tagů či kategorií.U pluginu si můžete nastavit barvu pozadí,rychlost rotace či barvu rotovaného textu.

WP-PageNavi

Plugin, který přidá hezké stránkování příspěvků,opravdu změna pro čtenáře oproti defaultnímu „novější příspvěvky,starší příspěvky“.Jak tento plugin fenguje v praxi si můžete ozkoušet zde.

WP-PostViews

Plugin, který zobrazí počet shlédnutí článku.Pokud chcete tento plugin vložit do svého blogu, musíte na určené místo vložit následující php kod:<?php if(function_exists('the_views')) { the_views(); } ?.

WP-Syntax

Plugin, který zvýrazní syntaxi kodu bez i s očíslováním řádků číslicemi.

WP-UserAgent

Plugin, který zobrazí u komentářů operační systém a prohlížeč komentujícího.V nastavení pluginu lze povolit i zobrazování verze a názvu prohlížeče.Pokud ale chcete, aby se vám tato funkce zobrazovala v komentářích, musíte ji tam nejprve vložit pomocí toho php kodu:<?php useragent_output_custom(); ?>, nejlépe před titulek komentáře.

Česká podpora WordPressu

Pokud chcete být v oblasti wordpressu v obraze, zkuste tento plugin od českého autora LUKENZI.Nabízí možnost zobrazení informací z fora i z českého „kotle“ wordpressu, webu separatista.net.Plugin všechny informace zobrazí na nástěnce.

Maintenance mode

Plugin, který zobrazí mod údržby.V nastavení lze uvést, komu chcete blog nechat viditelný a komu zase naopak ne.Tento plugin se hodí, pokud chcete testovat web a neukazovat ho návštěvníkům.

WP-ban

Plugin, který umí zablokovat vstup ip adrese nevhodného návštěvníka.Všichni však víme, že tato ochrana se již dnes dá pomocí proxy serveru či online anonymizerů obejít.

WP-polls

Asi nejznámější plugin pro tvorbu anket, plugin je velmi dobře nastavitelný a lze editovat jeho css soubor.

Subscribe to comments

Dá návštěvníkovi možnost nechat si posílat informaci o nových příspvěcích v diskusi do které se zapojil.

External links

Dá možnost nastavit vlastnosti pro linky vedoucí z vašich stránek, může k nim přidat například atribut „nofollow”, či k nim pouze přidat názornou ikonku.

Gtranslate

Plugin, který přeloží pomocí google překladače vaši stránku až do 58 jazyků.

Google xml sitemap

Plugin, který vygeneruje sitemapu vaší stránky nejen pro prohlížeč google.

WP super cache

Plugin, který zrychlí načítání vašich stránek pomocí ukládání do mezipaměti prohlížeče(cache).

Facebook comments fot wordpress

Plugin, který dá vašim čtenářům možnost přidávat komentáře pomocí sociální sítě facebook.

Sociable

Plugin umožnující přidání malých ikonek pro sdílení příspěvku na sociálních a linkovacích službách

Wp-footnotes

Přidá do wordpressu funkci poznámek  pod čarou.

Google analytics for wordpress

Plugin, s nímž snadno přidáte na svůj blog google analytics.

SI Captcha antispam

Přidá do formuláře pro přidání komentáře, ztrátu hesla, registraci nového uživatele captchu proti spamu.

Adsense manager

Manažér pro zobrazování reklam na vašem blogu,snadno nastavitelný.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *